Odzież dziecięca sklep internetowy to sposób na oszczędności

Święta za pasem. Jeśli jeszcze nie masz prezentu, to zabierz się za to jak najszybciej. Niestety, zakupy w tak gorącym okresie wiążą się z wydatkami. Często wybieramy to co niekoniecznie jest na potrzebne. Tak naprawdę wybieramy oczami, a półki sklepowe aż kuszą atrakcyjnie rozłożonym towarem. Są jednak sposoby, by ominąć tę przedświąteczną gorączkę.

Kupuj w internecie

Warto pomyśleć nad tym, by zrobić zakupy w sieci. Sklepy internetowe to przede wszystkim wielość produktów. Choć strony www są tak skonstruowane, żeby wciągnąć użytkownika, to jednak mniej jest przypadków losowego wyboru produktu. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się w sklepach stacjonarnych. Tam jesteśmy z każdej strony otoczeni bodźcami, które wpływają bezpośrednio na nasze decyzje zakupowe. W tle gra muzyka, która wprowadza świąteczny nastrój. W środku czuć zapach wypieków, które też zwiększają skłonność do kupowania. Nie bez znacznie są ekspozytory sklepowe, a produkty są poukładane w taki sposób, by zachęcić do kupna. Będąc na miejscu bardzo często wydaje się nam, że po prostu musimy kupić dany produkt. W rzeczywistości nie jest on nam wcale potrzebny. Przy kasie doznajemy prawdziwego szoku. Decydując się na kupno odzież dziecięca sklep internetowy, ryzyko tego typu zjawisk jest znacznie mniejsze. Wprawdzie web designerzy też chcą byśmy dłużej zostali na ich witrynie, ale nie są nam w tanie stworzyć tylu bodźców co w sklepie stacjonarnym. Jedynym czynnikiem, którym mogą na nas wpływać to dobry opis i zdjęcia. Oczywiście są to bardzo ważne elementy, ale za ich pomocą można w mniejszym stopniu oddziaływać na podświadomość niż w przypadku zakupów w pobliżu świeżo wypiekanych bułek.

W sieci taniej?

Niekoniecznie. Promocje można znaleźć praktycznie wszędzie zarówno w internecie, jak i tradycyjnych sklepach. Jednak nie można zapominać, że marża na stronach www jest często znacznie mniejsza. W sieci jest tak duża konkurencja, że nie można pozwolić sobie na takie działania. Stąd też prawdopodobieństwo, że odzież dziecięca sklep internetowy będzie w przyzwoitej cenie, a do tego dobrej jakości wzrasta. Rzeczywiście w sieci można nabyć produkty, które są bardzo dobre gatunkowo, a cenowo zbliżone do chińskich ubranek dostępnych w dużych marketach. Takie zakupu się opłacają, bo dzieci bardzo szybko się brudzą. Stąd też tak istotne jest, by odzież była na bardzo wysokim poziomie. Tylko wtedy będzie służyła dłużej niż kilka tygodni.

Dodaj komentarz