Serwis Mazda Gliwice: najlepszy warsztat zadba o ciebie kompleksowo

Kupiłeś nowy albo używany samochód, trochę się nim już nacieszyłeś i stało się, nastąpił czas, kiedy trzeba go oddać w ręce mechanika. Nawet samochód z salonu musi mieć bowiem wymieniane płyny eksploatacyjne i niektóre części, jak filtry czy klocki hamulcowe. Jak zatem wybrać najlepszy warsztat dla swojego auta?

Komu możesz tak naprawdę ufać?

Przede wszystkim zastanów się, czy w twojej okolicy nie ma warsztatu, który dedykowany jest właśnie twojej marce. Oczywiście, idealnym rozwiązaniem jest jazda do autoryzowanej stacji obsługi, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane na najwyższej jakości częściach i sprzęcie, a twoim samochodem zajęli się najlepsi specjaliści, tak jak w serwis Mazda Gliwice. Tym bardziej, że jeśli posiadasz nowy samochód, to musisz go oddać do ASO, nie chcąc stracić gwarancji. Oprócz ASO, możesz znaleźć warsztat, który specjalizuje się w danej marce, dzięki temu również ci mechanicy będą specjalistami, odnośnie twojego samochodu. Zazwyczaj będziesz musiał zapłacić trochę więcej, ale nie ma mowy, żeby mechanicy używali uniwersalny części albo użyli płynów, które nie są rekomendowane przez producenta. Wszystko odbywa się na najwyższym poziomie, choć nie mamy tej gwarancji, jaką na pewno otrzymamy w ASO, które jest dokładnie sprawdzane przez producenta.

Dodatkowe usługi, żebyś czuł się związany

Dobry warsztat dba o swoich klientów kompleksowo. Dlatego na przykład serwis Mazda Gliwice ma ze swoimi klientami stały kontakt. Przypominają o zbliżającym się terminie wymiany oleju albo o przeglądzie. Możemy do nich jeździć nawet ze zmianą opon na zimowe lub letnie, a tym samym zawsze mamy kontakt z warsztatem. Możemy się dowiedzieć o wszystkich akcjach, umówić się łatwo na przygotowanie auta przed zimą lub niezbędny przegląd. Wiemy również, kto wykonuje nam cały czas naprawy i w serwisie mogą prowadzić naszą książkę serwisową. Przyda nam się ona w momencie, gdy będziemy chcieli sprzedać samochód. Będzie to bowiem dodatkowy argument dla kupującego, który pozna dokładnie całą historię napraw i wizyt w serwisie, będzie miał pewność odnośnie przejechanych kilometrów i stanu technicznego samochodu. Nie trzeba dzięki temu schodzić z ceny, a badania dowodzą, że takie cztery kółka można sprzedać szybciej.

One thought on “Serwis Mazda Gliwice: najlepszy warsztat zadba o ciebie kompleksowo

Dodaj komentarz